Кольорові барви літа

2022-06-08

/Files/images/leto/IMG-115e8423351e6e157a4cec733aa6f9f9-V.jpg

Для малюків-дошкільнят творчість – не стільки результат, скільки процес. А малювання на асфальті – це ще й веселе заняття під час прогулянки.

У комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) N 361 вихователі запросили малечу до садочка та провели розвагу "Кольрові барви літа". Діти, батьки та вихователі створювали малюнки на асфальті крейдою, малювали кольоровим піском, прикрашали свої роботи природним матеріалом (листочками,пелюстками квітів). Творчі роботи вийшли яскравими та веселими. Кожен витвір був неповторним й особливим. Діти продемонстрували фантазію та уяву, яку втілили у своїх малюнках. Під час роботи усі учасники заходу отримали позитивні емоції та задоволення від зустрічі.