1. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України- На даному сайті можна знайти всі закони, положення, постанови, накази і т.д., що стосуються різних рівнів освіти. На сторінках сайту також можна дізнатись останні новини, які відбулись в освіті, перспективи розвитку, діяльність органів управління освітою. Сайт має систему пошуку, що дозволяє здійснювати пошук тих чи інших документів, систему розсилки, підписавшись на яку можна отримувати всі новини на власний e-mail. Крім того, всі гості та відвідувачі сайту можуть поспілкуватись на форумі, задати запитання та отримати відповідь. Такий сайт стане в нагоді всім, хто працює в сфері освіти та навчається.

2. Офіційний сайт Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

3. Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської ради

/Files/images/Деменко ОІ.2.jpg

Директор департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна. Офіційний веб-сайт Департаменту освіти Харківської міської ради www.kharkivosvita.net.ua

/Files/images/Стецюра Т.П. ДО ХМР2.jpg

Заступник директора департаменту освіти Харківської міської ради Стецюра Тетяна Петрівна


4.Сайт Управління освіти адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради

5. Закон України "Про дошкільну освіту"

6. studyPlanner- путівник по освітньому простору Харкова для дітей та батьків (велика база дошкільних, шкільних та позашкільних закладів освіти, відгуки, рейтинги, афіша дитячих свят та заходів)

7. kids.sp.kh.ua/- Стадипланеренок - детский блог, в котором можно найти рубрики: (Взрослым по-секрету, Давай поговорим, Литстудия, Мир твоих увлечений,учимся вместе с детьми и др.)

8. http://www.iitzo.gov.ua/online_forum_iitzo.html. на веб-сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (http://www.iitzo.gov.ua), у рубриці «Дошкільна освіта», створено сторінку для батьків дітей дошкільного віку «Форум сім’ї – телефон довіри з питань дошкільної освіти» за електронною адресою: http://www.iitzo.gov.ua/online_forum_iitzo.html. На даній сторінці батьки мають змогу обговорити актуальні питання дошкільної освіти, обмінятися сімейним досвідом розвитку та виховання дитини дошкільного віку, а також можуть отримати науково-методичну консультацію у фахівців з питань дошкільної освіти у рубриці «Електронна пошта для батьків».

Кiлькiсть переглядiв: 19