• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Корисні посилання

1. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України- На даному сайті можна знайти всі закони, положення, постанови, накази і т.д., що стосуються різних рівнів освіти. На сторінках сайту також можна дізнатись останні новини, які відбулись в освіті, перспективи розвитку, діяльність органів управління освітою. Сайт має систему пошуку, що дозволяє здійснювати пошук тих чи інших документів, систему розсилки, підписавшись на яку можна отримувати всі новини на власний e-mail. Крім того, всі гості та відвідувачі сайту можуть поспілкуватись на форумі, задати запитання та отримати відповідь. Такий сайт стане в нагоді всім, хто працює в сфері освіти та навчається.

2. Офіційний сайт Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

3. Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської ради

/Files/images/Деменко ОІ.2.jpg

Директор департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна. Офіційний веб-сайт Департаменту освіти Харківської міської ради www.kharkivosvita.net.ua

4.Сайт Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради

5. Закон України "Про дошкільну освіту"

6. studyPlanner- путівник по освітньому простору Харкова для дітей та батьків (велика база дошкільних, шкільних та позашкільних закладів освіти, відгуки, рейтинги, афіша дитячих свят та заходів)

7. kids.sp.kh.ua/- Стадипланеренок - детский блог, в котором можно найти рубрики: (Взрослым по-секрету, Давай поговорим, Литстудия, Мир твоих увлечений,учимся вместе с детьми и др.)

8. http://www.iitzo.gov.ua/online_forum_iitzo.html. на веб-сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (http://www.iitzo.gov.ua), у рубриці «Дошкільна освіта», створено сторінку для батьків дітей дошкільного віку «Форум сім’ї – телефон довіри з питань дошкільної освіти» за електронною адресою: http://www.iitzo.gov.ua/online_forum_iitzo.html. На даній сторінці батьки мають змогу обговорити актуальні питання дошкільної освіти, обмінятися сімейним досвідом розвитку та виховання дитини дошкільного віку, а також можуть отримати науково-методичну консультацію у фахівців з питань дошкільної освіти у рубриці «Електронна пошта для батьків».

Кiлькiсть переглядiв: 557