Доброю традицією нашого закладу стало приймати участь у районному конкурсі готовності навчальних закладів до нового навчального року. Цьогоріч ми посіли ІІІ місце серед 16 закладів району. Висловлюємо щиру подяку батькам наших вихованців за довіру та розуміння.

/Files/images/грамота.jpg

У нашому закладі існує традиція приймати участь у щорічній обласній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій. Цього року два педагоги закладу отримали дипломи. Воробйова Зінаїда Петрівна - диплом ІІ ступеня за роботу "Казкотерапія - гармонійний розвиток дошкільників". Акуленко Галина Петрівна - диплом ІІІ ступеня за роботу "Формування духовно-морального виховання дошкільників". Бажаємо творчих успіхів усім педагогам закладу!

/Files/images/Акуленко Г.П..jpg

/Files/images/Воробйова З.П..jpg

У закладі зустріч весни супроводжується прибиранням території закладу. Участь в цьому охоче приймає і малеча. Це завжди весело, а перебувати на повітрі дотого ж і корисно.

Участь у різних конкурсах це завжди цікаво та пізнавально. Цього річ у всеукраїнському конкурсі "Ми за Україну - ми за Мир" ІІІ місце посів вихованець групи №7 Щербак Олександр. Щиро вітаємо!

Цього року в 21 виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій були представлені дві роботи педагогів нашого дошкільного закладу. Робота музичного керівника Маслової Оксани Володимирівни "Громадянське виховання дітей дошкільного віку засобами музики" була відзначена дипломом ІІ ступеня. В даній роботі розміщений необхідний матеріал для музичних керівників щодо ознайомлення дітей з народними святами, сімейними традиціями, рухливі ігри, ознайомлення з вишивкою, сучасними композиторами.