• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Електронна реєстрація в ДНЗ
Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті.

http://reg.isuo.org/

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. Зверніть особливу увагу на вкладку "Населений пункт", треба зайти у Харківську область, зайти у м.Харків, Фрунзенський район. Тільки тоді у вкладці дитячий заклад, ви знайдете наш дитячий садок. Треба вказати телефон і адресу електронної пошти, щоб модератор мав змогу повідомити про прийняття заявки.

Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (можна принести нам у дошкільний навчальний заклад) з ксерокопіями та оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Також можна вийти на реєстрацію через Офіційний сайт управління освіти - Фрунзенського району http://ruofrun.klasna.com- вкладка зліва "Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади"
-
Адреса знаходження: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, буд. 15/2 тел.: 392-02-41

Ви отримали направлення до закладу? Тоді ми раді Вас зустріти.

Кiлькiсть переглядiв: 1404