Колективний перегляд "Казка про лікарські рослини"

2022-01-04

/Files/images/zanyattya/1641374464889.jpg

29 грудня 2021року у групі для дітей 4 року життя №10 вихователем Редіною Іриною Петрівною було проведено заняття "Казка про ліказські рослини". За мету вихователь ставила перед собою розширення знань дітей про лікарські рослини. Ірина Петрівна була дуже емоційною.

Заняття було проведено на високому науково-методичному та організаційно-педагогічному рівнях. Вихователь використовував різноманітні методи та прийоми.
До дітей завітала мураха, яка познайомила їх з лікарськими властивостями трав, таких як: ромашка, подорожник, звіробій, ягоди брусниці та суниці. Діти на дотик, запах та смак відчули особливості рослин.
Прослухали казку та допомогли бджілці зібрати ягоди до кошика.
Наприкінці заняття всі смакували корисний теплий чай зі смаколиками : медом, варенням з шишок та калини.

Атмосфера доброти та спільної справи надихнула дітей на творчість, і малюки розмалювали для гостей цілющі рослини та подарували на згадку.

/Files/images/zanyattya/1641374464889.jpg