Прийом дітей в дошкільні заклади здійснюється відповідно до ст. 14 Закону України "Про дошкільну освіту" п. 6, 7, 8, 9, 10 "Положення про дошкільний навчальний заклад" та основних положень Статуту кожного закладу. Зокрема, у пункті 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. № 305 (із змінами) визначено, що прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник упродовж календарного року на підставі таких документів:

- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- свідоцтва про народження дитини;

- згоди суб'єкта персональних даних на обробку його персональних даних;

-дозвілу на обробку персональних даних, наданого власнику бази песональних даних відповідно до закону виключно для здійснення його повноважень.

- направлення управління освіти адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради (відповідно до електронної реєстрації у дошкільні навчальні заклади)

- для оформлення дитини в спеціальну групу для дітей з вадами мовлення - витяг з протоколу засідання Харківської обласної психолого-медико- педагогічної консультації, направлення управління освіти адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради.