Тиждень українознавства

2021-02-22

/Files/images/ukoanoznavstva/Тиждень українознавства (1).jpg

Виховання у дітей любові до рідного краю, до рідної співочої мови, Батьківщини, почуття гордості за свій народ, поваги до національної культури, звичаїв та обрядів залишається одним з пріоритетних завдань нашого закладу дошкільної освіти. Адже саме в дитячому садочку закладаються основи світогляду, духовності маленьких патріотів України!

З 15 - 19 лютого 2021 року у нашому садочку відбувся Тиждень українознавства.
Кожний день був присвячений певній темі:
Понеділок - "Рідна мова моя";
Вівторок - "Моя родина - моя Батьківщина";
Середа - "Народно - прикладне мистецтво";
Четвер - "Українські ігри та розваги";
П'ятниця - "Українські обереги та символи".
/Files/images/ukoanoznavstva/Тиждень українознавства (1).jpg /Files/images/ukoanoznavstva/Символи України.jpg
/Files/images/ukoanoznavstva/Український одяг.jpg
/Files/images/ukoanoznavstva/Мамина Вишиванка.jpg
/Files/images/ukoanoznavstva/Українське подвір\'я.jpg

Упродовж тижня діти мали змогу побачити на власні очі стародавній український посуд, одяг та вишиті рушники, одягнути українські костюми, послухати та заспівати старовинні українські народні пісні, пограти в народні ігри, дізнатися, хто такі козаки та ознайомитись з побутом їх життя.