З днем Святого Валентина

2018-02-14

/Files/images/IMG-4d9f0aafdb872c436851c3f12e086238-V.jpg Діти групи №7 з валентинками.

Добре та романтичне свято –день Святого Валентина, прийшло до нас зовсім недавно. Цей день прийнято вважати днем ​​закоханих, але, не дивлячись на це, все люди дарують один одному сюрпризи і подарунки, висловлюючи свою симпатію та любов.

День Святого Валентина – це день не тільки всіх закоханих, свято, коли люди висловлюють свою любов один до одного. Це не обов’язково повинна бути пара – чоловік і жінка, любити один одного можутьбатьки і діти, сестри і брати, друзі та сусіди.

Наші вихованці сьогодні малювали, робити своїми руками валентинки, щоб потім подарувати своїм мамам і татам, братику або сестричці.

Ви самі також можете приготувати подарунки для улюблених діток. Це необов’язково повинна бути якась дорога річ, адже всі знають, щопрояв турботи, любові і уваги – це найкращий подарунок.