Колективний переглдя заняття із художньо-мовленнєвої діяльності дітей 4-го року життя

24.11.2017 у дитячому садочку відбувся колективний перегляд заняття із художньо-мовленнєвої діяльності дітей 4-го року життя на тему: Розповідання української народної казки "Ріпка". Розігрування казки. На меті цього заняття було:
- сприяти емоційно-активному сприйняттю казки;
- учити брати участь у розповіданні та розігруванні казки;
- збагачувати словник словами-назвами тварин, прикметниками;
- закріплювати вміння розуміти та відгадувати описові загадки, виділяючі при цьому окремі ознаки знайомих тварин;
- спонукати до активного спілкування, розвивати мовлення, творчі здібності у дітей;
- виховувати комунікативні якості, любов до казки.
Після перегляду заняття вихователь-методист Маслова А.В. зазаначила, що воно пройшло на високому науково-методичному рівні, відповідно до теми та з дотриманням усіх завдань, потсавлених на меті.