Конкурс ляльок-мотанок та оберегів

2021-02-24

/Files/images/ukoanoznavstva/motanki/2 гр..jpg

У комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 361 комбінованого типу Харківської міської ради" був проведений конкурс ляльок-мотанок та родинних оберегів.Одним з найпоширеніших предметів-оберегів на території України є лялька -мотанка. Така іграшка не просто фігурка для ігор, а справній талісман для сім'ї та її членів.
Діти разом з батьками виготовили також і різні обереги: «Мішечки щастя», «Підкови», «Віники», «Дерев’яні ложки достатку». Прикрашали обереги пшеницею та пшоном для достатку і благополуччя, горохом і насінням для сили та здоров’я, кукурудзою для злагоди і миру. Такі заходи позитивно впливають на національно-патріотичне виховання малечі та залучають батьків до участі в освітньому процесі дошкільного закладу.

Хочеться відмітини роботи наступних дітей та батьків:

1 групп: Нечитайлова Софія

2 група: Жувака Анастасія, Костоглодові Поліна і Кирило, Кухтін Матвій, Демська Марія, Дриль Поліна

4 група: Котяш Анна, Товстик Богдана.

5 група: Зубарев Артем, Рябовол Ольона, Козирід Андрій, Кольба Поліна, Столярова Марія.

6 група: Криничанська Діана, Мусатова Богдана, Баєв Артем, Лисенко Роман, Бебешко Віктор, Андрейшина Ганна, Бабіч Аліса, Самохвалов Матвій.

7 група: Рукін Віктор, Ткачов Кирило.

8 група: Сєдих Владислав, Пегусов Єгор, Сергієнко Софія, Мазурік Софія, Михайлов Максим.

10 група Кучма Богдан, Полупан Єва, Кірсанова Єлизавета, Аргунова Вероніка , Золотопуп Матвій, Матвей Тарарака, Татюник Наталія, Поддашкіна Софія

12група: Мартинова Мія, Ярмак Кіра.

/Files/images/ukoanoznavstva/motanki/10 група.jpg

/Files/images/ukoanoznavstva/motanki/ГР 2.jpg

/Files/images/ukoanoznavstva/motanki/6 гр..jpg

/Files/images/ukoanoznavstva/motanki/IMG_20210222_130350.jpg