• Дистанційна робота

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

КАРАНТИН -ЦЕ НЕ КАНІКУЛИ!

З метою запобігання поширення на території України короновірусу COVID - 19 закликаємо свідомо відноситись до протиепідемічних заходів та утриматися від відвідування громадських місць та місць з великим скупченням людей, в тому числі дитячих та спортивних майданчиків! Не наражайте на небезпеку життя та здоров'я Вашої дитини!

Будь ласка, залишайтеся вдома!!!

НЕЗВАЖАЮЧИ НА КАРАНТИН, НАШ САДОЧОК ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ ДИСТАНЦІЙНО!

У Вас є можливість:

- На нашому сайті та персональних сайтах вихователів ознайомитись з порадами та рекомендаціями щодо домашнього дозвілля дітей під час карантину.

- Спілкуйтеся з вашими вихователеми та іншими батьками у Viber групах , де ви знайдете багато корисної та цікавої інформації, зокрема щодо коронавірусу, а також зможете отримати відповіді на питання які Вас цікавлять.

- Подивитись чим займаються та як проводять час вихованці нашого садочка під час карантину на сторінці сайту"ФОТОГАЛЕРЕЯ" та "Дистанційна робота"

- Приєднатись до флешмобу "Нам ніколи нудьгувати на карантині!"